Змішувачі для мийки у вашому домі

Змішувачі для мийки у вашому домі

Змішувачі для мийки у вашому домі

Елементи управління змішувачів під умивальник можуть бути самими різними. Найбільш поширеними залишаються моделі з єдиним важелем. Хоча на ринку сантехніки вони з’явилися порівняно недавно, але це не завадило їм швидко завоювати переваги покупців. Вони відрізняються максимальною простотою в плані застосування. Конструкція включає в себе корпус з поворотним вентилем, а також картридж, який можна змінити в подальшому. Ціни на змішувачі цього типу залишаються найвигіднішими.

Змішувачі з двома вентилями є даниною класики. Вони дозволяють налаштувати потужність потоку і температуру води, використовуючи кожен з вентилів. Змішувач можна встановити в оптимальному температурному режимі, який має використовуватися при кожному наступному включенні. Сенсорні змішувачі зручні тим, що дозволяють активувати подачу води без дотику з корпусом. Це робить догляд за змішувачем максимально простим, а також допомагає підвищити загальний рівень чистоти і гігієни на кухні. Сенсорні змішувачі можуть оснащуватися функцією пам’яті, що дозволяє їм запам’ятовувати певні робочі параметри.

Якісний змішувач у інтернет магазині

Хороший змішувач https://sdplus.com.ua/water-faucets в Україні замовити нескладно, якщо скористатися каталогом на нашому сайті. В одному місці представлений широкий вибір моделей, у кожної з яких є свої переваги. Для виробництва змішувачів найчастіше використовуються наступні матеріали:

  • латунь;
  • нержавіюча сталь;
  • кераміка;
  • бронза.

Купити латунний змішувач буде вигідним рішенням в більшості випадків. Він відрізняється тривалим терміном експлуатації, а також високою надійністю. Нержавіюча сталь стане непоганою альтернативою. Сталеві змішувачі прості у використанні і міцні, а їх ціна залишається невисокою.

Керамічні змішувачі відрізняються привабливим зовнішнім виглядом. У той же час вони вимагають дбайливого звернення, так як залишаються досить тендітними. Бронзові змішувачі зустрічаються рідше інших. У той же час по міцності вони займають лідируючі позиції. Щоб придбати якісну сантехніку, вам не доведеться довго їздити по магазинах рідного міста. Досить відвідати інтернет-магазин Сантехдеталь, де представлена високоякісна продукція під будь-який бюджет. Наші консультанти нададуть вам додаткову інформацію про товари, а також забезпечать оперативне виконання замовлення.