Професія покерного гравця до сих пір викликає питання у суспільства

Професія покерного гравця до сих пір викликає питання у суспільства

Гра в покер може бути професією і в цьому випадку вона не має нічого спільного з азартними іграми

Професія покерного гравця для кого-то може здатися мрією, а для кого-то чимось абсурдним і неможливим, однак досить велика кількість людей вже вибрали її в якості основного джерела заробітку. Однак в нашому суспільстві усталилася думка, що серйозним і успішним професіоналом може бути тільки той, хто відучився в школі протягом 9-11 років а потім продовжив своє навчання в університеті. Вважається, що тільки тоді він готовий увійти в професійну сферу. Це стандарт, однак варто відзначити, що грати в покер професійно наживо або онлайн, — робота, аж ніяк не проста.

Тим не менш, багато недовірливо хитають головами, коли їм кажуть, що покер — це спосіб заробити на життя. Звичайно, є різні типи гравців. З одного боку, є абсолютні зірки і хайроллеров сцени, які заробляють сотні тисяч або навіть мільйони в рік. У США покерних профі прирівнюють до селебріті і акторам.

Більшість обивателів і не підозрюють, що є гравці, які за віртуальними столами заробляють тисячі євро. Серед них є і ті, хто роблять на покері до 1500-2000 євро на місяць, що теж немало. Є й інші, які задоволені своїм щомісячним заробітком на грі в покер в розмірі від 10 000 до 20 000 євро в місяць. У країнах Східної Європи гравці заробляють близько 500 євро на місяць, але в цих країнах цієї суми багатьом вистачає на життя.

З розвитком інтернету гравці отримують унікальну можливість не бути прив’язаним до певного місця. Сьогодні грати в покер можна не виходячи з дому за винятком кількох країн, де онлайн-покер регулюється і вам не дозволяється грати в міжнародному пулі гравців або тільки в невеликому пулі всередині своєї країни.

Для того, хто знайомий з покеру індустрією і був залучений в цю тему протягом тривалого часу відносно легко зрозуміти, чому гра в покер може бути професією. Люди, мало обізнані в покері, бачать в ньому лише азартну гру. На жаль, багато гравців використовують покер для азартних ігор, але це не змінює того факту, що інші заробляють цим на життя.

Заробляти на життя грою в покер — це важка робота

Багато покерні профі, які заробляють на грі дійсно великі гроші, інвестуруют в неї терпіння, важка праця і самовідданість. Покер — це не гра, в якій ви включаєте комп’ютер, клікаєте мишею і сподіваєтеся, що до вас прийдуть правильні карти на роздачі.

У той же час не варто забувати про те, що крім важкої роботи покер містить в собі елементи азартної гри. Це стратегічна гра, в якій важливі математичні ймовірності і глибоке розуміння гри. Кожне рішення, яке гравець приймає за столом, має математичну і стратегічну основу. Ви не спираєтесь на інтуїцію і граєте певні руки не тому, що вони вам подобаються. Все засноване на певній стратегії.

Навчаючись в школі ви спочатку вчіть базові речі; те ж саме і в покері — необхідно досконально вивчити правила покеру, ознайомитися з основами і поступово працювати над розумінням гри. Звучить легко, але насправді все не так просто. Гравцю необхідно розуміти причини і наслідки того, що відбувається за столом.

Обсяг і час — ключ до успіху

Клацати мишею 4-5 годин в тиждень — це не варіант. Як і при роботі на повну ставку, ви можете легко просидіти за столом 40 годин в тиждень. Обсяг і кількість зіграних рук є ключовими факторомі, за якими виграють гравці переважають над слабкими в довгостроковій перспективі. У короткостроковій перспективі фактор удачі / невезіння може визначити перемогу і поразку за столом, але не в довгостроковій перспективі! Ознайомтеся з нашою статтею: «Навичка або удача», щоб дізнатися більше.

Банкролл-менеджмент і правильне мислення

Навіть найкращі з кращих не виграють постійно, і кожному необхідно навчитися справлятися з невдачами. Даунсвінг — це норма і це знає кожен професійний гравець. Іноді рука ламається, AA завжди програє гіршою руці, а рівер завжди допомагає опонентові. Те, що звичайні гравці часто називають «шахрайством» і «маніпуляціями», для професійного гравця в покер — не більше ніж подія, яке іноді трапляється.

Для того, щоб пережити подібні фази з найменшими втратами існує банкролл-менеджмент, який гарантує гру без стресу і не дозволить вам піти в мінус. У хороших гравців завжди є резерв на 1-2 роки, і у них немає необхідності зводити кінці з кінцями. Це єдиний спосіб грати вільно і приймати рішення без тиску. Банкролл-менеджмент також підказує гравцеві, на яких лімітах він може грати. Ви не просто сідайте і граєте — в покері у всього є структура.

Будьте далекоглядними

Кожному, хто вибирає покер як професії варто замислюватися про майбутнє. Ви повинні розуміти, що у вас не буде права на медичне страхування, як у звичайного співробітника компанії, і, звичайно ж, вам не доведеться нічого вносити в пенсійний фонд. Про все це вам доведеться подбати заздалегідь створивши відповідні резерви на майбутнє.

Ця стаття призначена тільки для того, щоб дати вам уявлення про те, до чого потрібно бути готовим при виборі покеру як професії. Якщо ви хочете грати в покер на постійній основі, вам слід добре подумати про те, чи готові ви до цього. Адже ті, хто пішов з цього непростого шляху і домігся успіху заслуговує на повагу.